KONST / Litografier / Färglitografi 7696192
nr 769 6192
Färglitografi
Johan Lundgren, häst med släde, 275/385, signerad, motivets mått: 47x66
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 18:01:32
200 kr
150 kr